Szkolenia dla dekarzy – gdzie uczą montażu rynien

szkolenie dekarskie

Szkolenia dekarskie to najlepszy sposób podnoszenia swoich kompetencji. Warto wiedzieć, gdzie można udoskonalić swój fach, by móc odpowiadać na wymagania klientów także w zakresie montażu orynnowania.

Nowości w ofertach producentów wymagają ciągłego bycia na bieżąco w zakresie montowania innowacyjnych systemów rynnowych. Gdzie szukać szkoleń dla dekarzy?

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy

Na profesjonalne i fachowe szkolenia dekarzy zaprasza Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, które prowadzi Ośrodki Kształcenia Dekarzy. PSD oferuje kursy doszkalające w zakresie prac dekarskich, blacharskich i ciesielskich na różnym stopniu zaawansowania. W ofercie Ośrodka Kształcenia PSD w Pruszkowie znajdują się także szkolenia z montażu rynien metalowych i plastikowych. Warto śledzić harmonogram zajęć ośrodka na stronie internetowej PSD, by nie przegapić terminów zajęć. Zaletą tego typu warsztatów jest kontakt z ekspertami w zakresie prac dekarskich oraz wysoka jakość szkolenia.

Producenci systemów rynnowych

Producenci orynnowania od czasu do czasu organizują szkolenia dla dekarzy, w których zapoznają pracowników z nowościami w ofercie systemów odprowadzania wody deszczowej oraz uczą, jak montować ich produkty. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala być na bieżąco z trendami rynkowymi, a niekiedy takie szkolenia odbywają się zupełnie za darmo. Warto śledzić program szkoleń dekarskich organizowanych przez producenta systemów rynnowych Galeco. Ostatnio odbyły się dwie tury specjalistycznych szkoleń, podczas których prezentowane były etapu montażu systemu Galeco BEZOKAPOWY oraz Galeco STAL2. Galeco kilka razy w roku przeprowadza szkolenia teoretyczne oraz praktyczne wyjaśniając sposób montażu rynien, podbitki dachowej oraz zapoznając dekarzy z nowymi rozwiązaniami w orynnowaniu budynków.