Galeco nagradza!

Konkurs „Wygrywaj do kwadratu” to inicjatywa Galeco – polskiej firmy produkującej wysokiej jakości systemu odprowadzania wody deszczowej. Ogłoszona kilka miesięcy temu rywalizacja na najlepszy projekt z wykorzystaniem jednego z dwóch systemów – BEZOKAPOWEGO lub STAL2, właśnie dobiegła końca.

To już druga edycja konkursu firmy Galeco – tak, jak w zeszłym roku i tym razem firma nęciła inwestorów niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Ci, których dom wyposażony w rozwiązania Galeco mogli liczyć na całkowity zwrot kosztów zakupionego systemu. A to dla każdego budującego dom jeden z najlepszych możliwych prezentów.

W tegorocznej rywalizacji, trwającej od kwietnia, udział wzięło wielu uczestników oraz wiele setek metrów rynien i rur spustowych. Uczestnicy za zadanie mieli zakupić i zamontować jeden z wyszczególnionych systemów, a następnie wykonać zdjęcia całego projektu budowlanego. Następnym krokiem było zgłoszenie do konkursu oraz oczekiwanie na to, który dom zakwalifikuje się do właściwego etapu konkursu, czyli głosowania internetowego, które miało wyłonić dziesiątkę najlepszych propozycji. Cała zabawa więc właściwie zaczęła się 31 października wraz z uruchomieniem możliwości oddawania głosów.

Ostatni etap konkursu to wybory jury. A te nigdy nie są proste. Po długiej naradzie, kapituła konkursowa zdecydowała się nagrodzić projekt konkursowy Jedlnia Letnisko, którego inwestorzy będą mogli cieszyć się nagrodą w postaci darmowego orynnowania. Przyznano także drugie i trzecie miejsce, którego laureaci zdobyli sprzęt AGD o wartości 1700 oraz 1000 złotych. Są to projekty Rudno oraz Baczyna.

Zwycięzcy otrzymali także gadżety firmowe Galeco. Gratulujemy!