Galeco Złotą Budowlaną Marką Roku

Budowlana Marka Roku 2017 - Galeco

Jak co roku, i tym razem firmy budowlane zostały wyróżnione laurem Budowlanej Marki Roku. Jest ona przyznawana w oparciu o badanie przeprowadzone przez Centrum Badań i Analiz Rynku, przeprowadzone wśród wykonawców i specjalistów branży z całego kraju. Nikogo nie zaskoczy zapewne werdykt w kategorii „systemy rynnowe. Po raz kolejny bowiem zwycięzcą okazała się być krakowska firma Galeco.

Nagrody Budowlanej Marki Roku zostały wręczone w czerwcu 2017 roku w hotelu Venecia Palace w Michałowicach, niedaleko Warszawy. To właśnie wtedy odbyła się uroczysta gala, która stanowiła zakończenie kolejnej – ósmej już – edycji rankingu Budowlanej Marki Roku. Udział w niej wzięli specjaliści branży, a w tym producenci materiałów budowlanych, partnerzy biznesowi oraz wykonawcy. To oni bowiem w dużej mierze decydowali o tym, kto został nagrodzony w przeróżnych kategoriach konkursowych.

Nagrody Budowlanej Marki Roku przyznawane są w dwóch różnych kategoriach. Z jednej strony w oparciu o częstotliwość stosowania danego rozwiązania przez wykonawców, z drugiej zaś o relację ceny do jakości. Kolejny rok z rzędu prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku dla najlepszych produktów rynnowych trafił do firmy Galeco.

Budowlana Marka Roku 2017 - Galeco
Źródło: http://galeco.pl/pl

Polska firma Galeco to lider systemów orynnowania z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. W swojej ofercie mają oni produkty, które nie tylko wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dużą wytrzymałością oraz wysoką estetyką, ale także są bardzo konkurencyjne cenowo. Systemy rynnowe Galeco to także szereg interesujących innowacji – takich jak choćby ciekawe rozwiązanie zawiniętego profilu, w którym brzegi wywinięte są do wewnątrz zapobiegając przelaniu, a także niezwykły system BEZOKAPOWY.

Na gali Budowlanej Marki Roku nagrodę w imieniu firmy odebrał Tomasz Piotrowski, członek zarządu firmy. –

Nagroda jest dla nas najlepszym potwierdzeniem obrania właściwego kierunku rozwoju. Cieszymy się, że nasze rozwiązania są wybierane przez coraz szersze grono wykonawców, a działania podejmowane w ramach promocji firmy i jej produktów przynoszą efekty nie tylko w aspekcie sprzedażowym, ale i wizerunkowym. Naszym wyróżnikiem na rynku jest innowacyjne podejście do asortymentu oraz niestandardowe podejście do wykonawców, hurtowników i inwestorów. To właśnie satysfakcja klientów daje nam energię do kreowania silnej i stabilnej marki – podkreślał Tomasz Piotrowski.