Galeco znów ze Złotym Medalem!

BUDMA 2018

Międzynarodowe Targi Budma, to zdecydowanie najchętniej odwiedzane wydarzenie tego typu w Polsce. Od lat przyciągają one tysiące przedstawicieli branży budowlanej oraz inwestorów, którzy zainteresowani są najnowocześniejszymi trendami w budownictwie. I choć tegoroczna Budma jeszcze przed nami, już dziś znani są laureaci konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Wśród nagrodzonych tym niezwykle prestiżowym wyróżnieniem firm znalazła się podkrakowska firma Galeco, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i świetnie ocenianych przez inwestorów systemów odprowadzania wody deszczowej. Złoty Medal otrzymają oni za swój premierowy produkt, który zaprezentują po raz pierwszy szerszej publiczności właśnie podczas Targów. To już kolejne wyróżnienie tego typu, które trafi do podkrakowskich Balic – siedziby firmy.

Co oznacza zdobycie Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich?

To przede wszystkim wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnych producentów branży budowlanej. Trafia one do firm, które w swoich produktach wykorzystują najnowocześniejsze technologie, nie bojąc się przy tym stawiać na rozwiązania niestandardowe oraz nowatorskie. Aby zdobyć medal, należy przekonać do siebie Sąd Konkursowy, w którego skład wchodzą eksperci, rekrutowani spośród przedstawicieli różnych dziedzin życia gospodarczego. Zdobycie Złotego Medalu poznańskiej Budmy jest więc doskonałym potwierdzeniem wysokiej jakości produkcji oraz pozycji, jaką firma zajmuje na rynku.

Międzynarodowe Targi Poznańskie Budma obędą się w między 30 stycznia a 2 lutego. Osoby zainteresowane poznaniem tegorocznego laureata Złotego Medalu i poznanie kolejnego produktu firmy Galeco, który otrzymał to zaszczytne wyróżnienie, w dniach tych powinny odwiedzić Pawilon 6. Galeco i ich oferta prezentowana będzie na stanowisku numer 33.