Galeco znów zwróci pieniądze za zakup orynnowania!

"Wygrywaj do kwadratu" - konkurs Galeco

Polski producent świetnie ocenianych i doskonale znanych systemów odprowadzania wody deszczowej, czyli firma Galeco, zdecydowała się po raz kolejny zorganizować konkurs dla wszystkich swoich klientów. Do wygrania nie byle co – całkowity zwrot kosztów orynnowania z oferty Galeco.

Od pierwszego kwietnia do końca października, wszyscy inwestorzy, którzy mają w planach zakup kompleksowego systemu orynnowania powinni poważnie zastanowić się nad wyborem produktów firmy Galeco. I to nie tylko dlatego, iż rynny tej firmy to świetna propozycja w ogóle – wyróżniają się one niezwykłym designem i doskonałymi parametrami jakościowymi. Powód jest jeszcze jeden – II edycja konkursu „Wygrywaj do kwadratu”!

Konkurs skierowany jest do wszystkich inwestorów, którzy w określonym okresie zakupią jedno z dwóch systemów firmy Galeco – STAL2 czyli niezwykle popularne orynnowanie z kwadratowymi rynnami i rurami spustowymi, który doskonale sprawdza się przede wszystkim w domach w stylu nowoczesnym, bądź też niezwykle dyskretny i elegancki system BEZOKAPOWY, pozwalający całkowicie zamaskować rynny i rury spustowe. Po zakupie i ich zamontowaniu należy wykonać zdjęcie domu, a następnie przesłać je za pośrednictwem przygotowanego na ten cel formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie.

„Wygrywaj do kwadratu” to nie lada gratka dla wszystkich osób planujących budowę. Wszakże zakup dobrej jakości systemu odprowadzania wody deszczowej to koszt nawet kilku tysięcy złotych. A to nie mało – zwłaszcza dla tych, którzy na budowę domu marzeń muszą sporo pracować i wiele oszczędzać.

Zwycięzca, który oczekiwać może zwrotu kosztów zakupu, zostanie wyłoniony w wyniku głosowania, które potrwa do końca listopada tego roku. Po wyłonieniu 10 najlepszych projektów biorących udział w konkursie, jury powołane przez organizatora ostatecznie wybierze zwycięzcę konkursu.

Wszystkie niezbędne informacje organizacyjne wraz z regulaminem konkursu znaleźć można na stronie firmy: www.galeco.pl.