Hity Galeco na BUDMIE 2017

BUDMA 2017

Na początku lutego w Poznaniu miały miejsce największe targi budowlane w tej części Europy. Chodzi oczywiście o Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2017, które od lat cieszą się wielkim powodzeniem zarówno wśród inwestorów, jak i przedstawicieli branży. Na tym ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć firm, zajmujących się produkcją systemów odprowadzania wody deszczowej, a wśród nich polskiego producenta – Firmy Galeco.

Na tegorocznej BUDMIE było co oglądać. Kilkadziesiąt tysięcy gości, którzy przybyli do hal wystawienniczych Międzynarodowych Targów mieli szansę odwiedzić stanowiska ponad 800 firm, które prezentowały swoje najlepsze i najnowocześniejsze produkty. BUDMA to jedynak nie tylko wystawa, ale też bogata oferta wydarzeń towarzyszących: konferencji, debat z ekspertami oraz fachowcami itp.

Na można było także doskonale zapoznać się z ofertą firm sprzedających orynnowanie, wśród których prym wiedzie Galeco – polska firma specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach rynnowych. Wśród prezentowanych produktów, największym zainteresowaniem zarówno inwestorów jak i indywidualnych klientów cieszył się kwadratowy system rynnowy Galeco Stal2, który jak żaden inny nadaje się do budownictwa utrzymanego w nowoczesnej stylistyce. Duże wrażenie – głównie wśród architektów oraz projektantów – wzbudził także system Galeco BEZOKAPOWY, który pozwala na instalację bezpiecznego oraz funkcjonalnego orynnowania w budynkach z dachem bez okapu. Ukrycie rynien, ale i rur spustowych to bowiem możliwość tworzenia ciekawych brył budynków, których formy nie są zakłócone mało estetycznymi liniami orynnowania.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnej dla naszej branży imprezie. Targi to nie tylko okazja do prezentacji oferty Galeco, ale przede wszystkim szansa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z odbiorcami naszych produktów czy udzielenie odpowiedzi na interesujące ich pytania – mówił w trakcie targów Tomasz Piotrowski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Galeco. Wierzymy, że takie spotkania znacząco przyczyniają się do wzrostu zainteresowania oferowanymi przez nas rozwiązaniami – podkreślał.

Zapisz