Konkurs Galeco trwa jeszcze tylko miesiąc!

Galeco - Wygrywaj do Kwadratu

Jeszcze tylko nieco ponad miesiąc firma Galeco – jeden z liderów wśród polskich producentów orynnowania – czeka na zgłoszenia w konkursie Wygrywaj Do Kwadratu. Na osoby, które zakupiły jeden z systemów oferowanych przez Galeco oraz pochwaliły się realizacją domu z wykorzystaniem produktu czekają atrakcyjne nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie należy pomiędzy 14 marca a 30 października zakupić jeden z dwóch systemów orynnowania oferujący rynny o kwadratowym profilu – Galeco STAL2 lub Galeco BEZOKAPOWY. Następnie, już po zamontowaniu rynien, uczestnik konkursu musi wykonać zdjęcie domu i wysłać je do organizatora poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Galeco.

Po tym, jak moderator przyjmie zgłoszenie i doda je do zakładki, w której znaleźć można wszystkie zgłoszone projekty konkursowe, na zdjęcie przedstawiające wykorzystany produkt Galeco będzie można głosować. Aby zwiększyć swoje szanse, do głosowania zaprosić można swoich znajomych. Możliwość oddania głosu zostanie zamknięta 30 listopada, a organizatorzy z grona najlepiej ocenianych projektów wybiorą ten, który zostanie głównym laureatem konkursu.

Zwycięzca może oczekiwać na cenną nagrodę w postaci zwrotu kosztów zakupionego orynnowania. Nagroda za drugie miejsce (Notebook Lenovo Z70) i trzecie miejsce (Tablet Samsung Galaxy Tab A) trafi do tych uczestników, których „projekty konkursowe” cieszyły się największym uznaniem wśród głosujących – przy czym zwycięzca wyłoniony przez jury nie będzie brany pod uwagę.

Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można w jego regulaminie, dostępnym na stronie Galeco.

Tak więc do dzieła! Niech wygra najlepszy!