Która rynna najpopularniejsza?

Złota Budowlana Marka Roku

Pod koniec czerwca w Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016. To już dwunasty raz, kiedy ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku w ogólnopolskim badaniu ankietowym przeprowadzonym wśród wykonawców, sprawdziła, które polskie firmy budowlane cieszą się największym uznaniem.

Ranking Budowlana Marka Roku to jedyny w naszym kraju projekt badawczy o tak szerokim zasięgu, charakteryzujący się przy tym niezależnością przy wskazaniach faktycznych liderów wśród producentów materiałów budowlanych. Przeprowadzone przez ASM badanie wśród wykonawców, ma celu poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych dostępnych na polskim rynku. Osoby ankietowane wskazują w nim marki, z których korzystały w ciągu danego roku najczęściej oraz takie, które charakteryzują się najwyższą jakością i najlepszym stosunkiem relacji ceny do jakości. Opinie te są więc autentycznym odbiciem preferencji specjalistów budowlanych oraz pokazują do których produktów są oni szczególnie przywiązani. W badaniu oceniano produkty takie jak m.in. kostka brukowa, okna dachowe czy elewacyjne, cement, ogrzewanie itd. Wśród nich, nie mogło oczywiście zabraknąć systemów odprowadzania wody deszczowej.

Zaskoczenia w rozstrzygnięciu konkursu nie ma. Złotą Budowlaną Marką Roku, czyli firmą, która przez wykonawców została uznana za najlepszą i cechującą się szczególnie wysoką jakością zostało ogłoszone przedsiębiorstwo Galeco. To nie pierwsze wyróżnienie, jakie Galeco otrzymało w tym roku – została uhonorowana także tytułem Firmy Godnej Zaufania oraz laurem Innowacyjna Firma Platinum. Wyróżnienia tego typu, w tym także laury konsumenta, otrzymuje zresztą regularnie, od ponad dziesięciu lat.

Nie pozostaje nam nic tylko pogratulować. I życzyć, aby jakość produktów Galeco pozostawała wciąż ich znakiem rozpoznawczym. Takim jak kwadratowe rynny.