Nowoczesny design podsufitki, tylko za sprawą Galeco!

fot. Galeco NOVA

Wybierając dla siebie odpowiedni system odwadniający dach, zwracamy uwagę na różne aspekty. Dla niektórych ważna jest funkcjonalność, a dla niektórych przede wszystkim walory wizualne. Gdy już wybierzemy odpowiedni system, to do tego możemy dopasować również designerską podsufitkę. Wystarczy odwiedzić tylko przedstawicieli firmy Galeco.

Firma Galeco ma w ofercie system podsufitki NOVA. Jest on bardzo funkcjonalny. Zabezpiecza odpowiednio krokwie, aby nie były jej straszne warunki atmosferyczne. System ten wykonany jest z wysokiej jakości PVC. Do jego najważniejszych elementów należy sztywny profil zamka, co nadaję mu niezwykłej trwałości. Charakteryzuję go również najwyższa na rynku grubość paneli. Montowanie podsufitki NOVA, można rzec, jest dziecinnie proste, ponieważ jego części składane są za pomocą tzw. metody na „click”.

Zdecydowaną zaletą tego systemu jest, fakt, iż jest ona dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej, co zapewnia nam pole do popisu. Możemy ją dopasować do orynnowania, czy też okien, bądź możemy stworzyć za jej pomocą kontrastową kompozycję.

Decyzja o zakupie tej podsufitki może być dla nas długoletnią inwestycją, ponieważ opiewa na nią 10 lat gwarancji.