Galeco zaprezentuje się na paryskich targach BATIMAT

BATIMAT 2015

Międzynarodowe Targi BATIMAT są organizowane w Paryżu od 1959 roku i gromadzą wiodące firmy z branży budowlanej. Kolejna edycja tego wydarzenia potrwa od 2 do 6 listopada 2015 roku.

Targi BATIMAT są organizowane co dwa lata i należą do najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. W 11 pawilonach będzie można spotkać firmy działające w obszarach:

  • Budownictwo i systemy budowlane,
  • Wyposażenie i dekoracja wnętrz,
  • Stolarka budowlana,
  • Materiały i narzędzia budowlane,
  • Informatyka i telekomunikacja,
  • Usługi budowlane.

Na paryskich targach zaprezentują się również polskie przedsiębiorstwa. W hali 5a na stoisku nr N86 będzie można zobaczyć ofertę produktową firmy Galeco. Polski producent orynnowania będzie promował głównie nowoczesne systemy rynnowe. System Galeco STAL2, który wyróżnia się kwadratowym profilem rynny i rury spustowej. Jest to rozwiązanie, które podkreśla nowoczesne formy architektoniczne oraz jest szczególnie polecane budynkom bez okapu dachu. Dzięki maskownicy podsufitkowej poziom rynnowy może zostać dyskretnie zakamuflowany tworząc estetyczne i spójne wykończenie krawędzi dachu.

Kolejnym produktem, z którym firma pojedzie do Francji jest system Galeco BEZOKAPOWY. To zaawansowany technologicznie produkt, w którym rura spustowa zostaje poprowadzona w elewacji budynku, a rynnę zakrywa maskownica wykonana z obróbki blacharskiej.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat wydarzenia, lista wystawców oraz zamówienia badge’y są dostępne pod linkiem.