Nadchodzące wydarzenia w branży dekarskiej

budma logo

Już niebawem odbędą się targi budowlane, kongres polskich dekarzy oraz mistrzostwa adeptów sztuki dekarskiej. To obowiązkowe punkty w branżowym kalendarzu. Sprawdź, co, kiedy i gdzie?

Targi

Poznań na kilka dni stanie się stolicą polskiej branży budowlanej. Od 2 do 5 lutego odbędą się tu Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma 2016. Jest to największa taka impreza w tej części Europy, która rok rocznie gromadzi tysiąc wystawców i rzesze odwiedzających: handlowców, architektów, wykonawców oraz inwestorów. Targi Budma to okazja zapoznania się z nowościami w ofertach producentów i dystrybutorów sprzętu oraz materiałów budowlanych. Podczas wydarzenie odbędą się również panele dyskusyjne, fora i wystąpienia ekspertów oraz fachowców.

Mistrzostwa

młodzi na dachW trakcie targów odbędą się również liczne pokazy. Zapraszamy szczególnie na niezwykłe wydarzenie, które będzie miało miejsce w hali numer 7. Już 2 lutego wystartują VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. W zmaganiach wezmą udział dekarze do lat 27. 50 fachowców powalczy o tytuł najlepszego wykonawcy w kategorii dachów stromych, płaskich i dachów metalowych. Turniej wyłoni także ekipę, która będzie reprezentować nasz kraj w Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy, które w tym roku odbywają się w Polsce w październiku.

Kongres

Na koniec warto wziąć udział w XV Kongresie Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy – 4 lutego. Podczas imprezy zostaną ogłoszeni zwycięzcy Mistrzostw Młodych Dekarzy, eksperci podsumują zeszły rok oraz rozstrzygnięte zostaną pozostałe konkursy PSD.

Wszystkie wydarzenia odbywają się w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Bilety można kupić na miejscu lub online po wcześniejszej rejestracji – w tej drugiej opcji taniej! Więcej szczegółów na stronie Budma 2016.