Najlepsze rynny z PVC na rynku

Rynna PVC

Wybór rynien wykonanych z tworzywa sztucznego przestaje być już opcją popularną tylko wśród ludzi, którzy domy budują metodą gospodarczą i liczą każdy grosz, szukając oszczędnością gdzie się da. Lata prac prowadzących do udoskonalenia systemów wykonanych z PVC powodują, iż dziś materiał ten może śmiało konkurować ze stalą.

Choć nadal dla wielu inwestorów orynnowanie wykonane z tworzywa sztucznego kojarzy się z wyrobem tanim, słabej jakości i nieestetycznie się starzejącym – czego przyczyną była niska jakość materiału, z którego wykonywano rynny i rury spustowe – dziś PVC skrajnie różni się od tego, który wykorzystywany był jeszcze kilkanaście lat temu.

Dobrze wiedzą o tym przede wszystkim specjaliści z polskiej firmy Galeco, słynącej z nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań systemowych. Na przestrzeni dwudziestu lat, ich rynny z PVC zmieniły się nie do poznania, a zawdzięczać to mogą przede wszystkim skrupulatnej analizie potrzeb konsumenckich i zaangażowaniu nowoczesnych technologii.

rynna PVC

Systemy odprowadzania deszczówki wykonane z PVC to najpopularniejszy produkt w ofercie Galeco. Nic więc dziwnego, iż firma robi wszystko, aby dostosowywać go do oczekiwań klientów. Rynny Galeco wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykorzystanych materiałów. Są wytrzymałe tak na uszkodzenia mechaniczne, jak i niesprzyjające warunki atmosferyczne, korozję oraz ogień. System ten posiada także zabezpieczenia przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych (UV protect), a elementy długie produkowane są w technologii koekstruzji, co oznacza, iż wewnętrzna i zewnętrzna warstwa rynny łączone są nierozerwalnie. W praktyce oznacza to, iż każda z warstw zachowuje swoje właściwości, a łączenie zapewnia stabilność i odporność systemu.

rynna PVC

Rynny wykonane z PVC produkowane przez Galeco to także niska chropowatość, a co za tym idzie zmniejszone zagrożenie zatrzymywaniem i osadzaniem się zabrudzeń wewnątrz elementów, a także innowacyjny profil z krawędzią wywiniętą do wewnątrz, co lepiej chroni rynnę przed przelaniem wody poza koryto.

Tworzywo sztuczne zmieniło się w ciągu ostatnich dwóch dekad nie do poznania. Warto więc zastanowić się poważnie nad wyborem nowoczesnych rynien wykonanych z tego materiału! Bo dziś to wybór nie tylko ekonomiczny, ale i mądry.