Tak było na Targach Batimat

Batimat Galeco

Niedawno zakończyły się francuskie Międzynarodowe Targi Budowlane BTIMAT 2015, na których pojawili się również polscy producenci. Przyszedł czas na pierwsze podsumowania.

W tym roku w międzynarodowych targach wzięło udział 2 436 wystawców. Loizeaud Guillaume, dyrektor wystawy, poinformował, że szacunkowo na tej edycji imprezy pojawiło się o 23 proc. więcej odwiedzających niż na poprzednich targach, które odbywały się w 2013 r. Na wydarzenie przybyło ok. 1 proc. więcej architektów, ale zwiększyła się także liczba o ok. 3 proc. producentów instalacji i właścicieli budowlanych. Zdaniem organizatorów największą popularnością cieszyły się wykłady, prezentacje oraz dodatkowe wydarzenia, w związku z czym w kolejnych edycjach będzie można się spodziewać więcej atrakcji.

Batimat Galeco 2

Na targi BATIMAT w Paryżu udała się także reprezentacja firmy Galeco. Na stoisku polskiego producenta systemów rynnowych dużym zainteresowaniem cieszył się innowacyjne systemy Galeco STAL2 oraz Galeco BEZOKAPOWY, które nie są tak dostępne na rynkach zagranicznych.

Na stoisku Galeco gościliśmy przedstawicieli wielu firm wykonawczych, architektonicznych, potencjalnych dystrybutorów reprezentujących Francję oraz inne kraje europejskie, a także przedstawicieli przybyłych z Turcji, Korei czy Malezji – dowiadujemy się od przedstawicieli firmy Galeco.